Џим Кери скршен од болка- се прости од саканата (ФОТО)


Џим Кери се прости од својата почината девојка Катриона Вајт.

Актерот во ирското село Капа Вајт беше до најблиските роднини и пријатели на Катриона кои и оддадоа последна почит на прерано починатата девојка.naslovna-jim-650x366

Како што објавија странските медиуми, а и според она што може да се види на фотографиите Џим Кери е скршен од болка додека заедно со останатите мажи го носи ковчегот на девојка си.

За потсетување, 28- годишната Катриона Вајт беше пронајдена мртва на 24 септември годинава откако изврши самоубиство со предозирање од наркотици.

Таа и Кери беа во врска од 2015 година, раскинаа, се смирија и повторно се разделија, по што Катриона се самоуби.cathriona-white-funeral-jim-carrey-suicide-3_thumb_medium500_425 Jim-Carrey-Carries-The-Coffin-Of-Ex-Girlfriend-Catriona-White-1_thumb_medium500_333 795006644411

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1