Џони Деп го остави девојката – се вљубила во друга девојка! (Фото)


djoni dep i amberПо 7 месеци врска преубавата Амбер Харт го остави Џони Деп за Мари де Велпен, ќерката на поранешниот француски премиер Доминик.

Џони Деп веднаш по разводот од Ванеса Парадис почна да се гледа со Амбер која не криеше дека има бисексуални склоности.

Таа сепак изјавуваше дека решила да се скраси со Џони и да роди деца. Но, тоа не се реализираше, пред се, кaко што пишуваат таблоидите, бидејќи Амбер не можела да го поднесе менувањето на расположенијата кај Деп и неговиот карактер!

Амбер и Мари се зaпознале преку поранешната девојка на Амбер, и сега сее неразделни! А холивудскиот заводник остана сам, оставен поради друга жена!

190113joni_dep1devojka na dip

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1