Директорот на ОНЕ го прифати предизвикот – се поли со кофа вода – еве кого номинираше (Видео)


Генералниот директор на мобилниот оператор „Оне“, Цирил Кафол, го прифати предизвикот да се вклучи во хуманитарната акција за собирање средства за болните од амиотрофична латерална склероза и да се полие со кофа со ледена вода, откако за ова го номинираше директорот на Агенцијата за електронски комуникации, Роберт Орданоски.

ciril

Кафол следни да се полијат со ледена вода ги повика пејачите Каролина Гочева, Аделина Тахири и Слаткар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1