Прегазен пешак на мостот Гоце Делчев во Скопје


Повозрасен маж претпладнево е прегазен од автомобил пред мостот Гоце Делечв во центарот на Скопје, јавува Телеграф. Според информациите на порталот, мажот е префрлен во Ургентниот центар но нема информации за неговата состојба. Информацијата ја потврдила и полицијата но не открила повеќе детали.

pregazen Goce Delchev

 

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1