Домаќински спас – нема веќе пеглање (Видео)


peglanje

Туби е првата автоматска пегла која истовремено ја суши и пегла облеката со помош на врел воздух

– чини 1000 евра.

Како работи погледнете на видеото

 

Извор: Попара

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1