Дона Арес откри: Еве како го добив ракот (ВИДЕО)


Изминатата година беше мошне тешка за популарната босанска пејачка Дона Арес.Таа минуваше низ вистинска животна драма, храбро борејќи се со тешката болест.donaaaa-fb

Вербата и ведриот дух која таа го носи и помогна многу во борбата против ракот, а неодамна пејачката се одлучи јавно да проговори како заболела од смртоносната болест.

Во продолжение погледнете го нејзиното интервју:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1