Допре нешто што личи на купче коса – излезе хорор (Видео)


kupce pajaciНа интернет се појави видео снимка од камерман кој здогледувајќи темна грутка, помисли дека се работи за влакна од коса.
Меѓутоа, во прашање беше легло на пајаци кои, откако тој ги допре, се разбегаа по целиот тоалет.
Погледнете како реагираше.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1