Доста ѝ се мажи: Анџелина Џоли барала утеха во бившата девојка! ФОТО


Се чини дека Анџелина Џоли (41) по разводот од Бред Пит (52) сосема се разочарала во машкиот род. Имено, таа стапила во контакт со својата бивша девојка Џени Шимизу (49) пишува „Радар онлајн“angelina-jenny

„Анџелина ѝ рекла на Џени дека ѝ е доста од мажи. Сакала повторно да има лезбијска врска – тврдел изворот на порталот.

Наводно, актерката ѝ се јавила на бившата девојка и ѝ се жалела. Пријателите на Анџелина Џоли тврделе дека во тоа нема ништо чудно и дека сметале дека таа на крај, сепак, ќе заврши во лезбијска врска.02e87857120e49bf7e80fab53c811286

– Џени не била единствена жена во која Анџелина била вљубена, но е единствена со која била во сериозна врска. Таа ималa уште девојки – тврдел изворот.

Џени Шимизу е моментално во брак со Мишел Харпер (38). Анџелина ја запознала во 1996 година на снимањето на филмот „Foxfire“. Истата година и прекинале, бидејќи Анџелина се омажила за актерот Џони Ли Милер (44).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1