Драчево во паника: Исчезна млада девојка


Млада девојка од Драчево од вчера се води за исчезната.

Како што информираат од полицијата, на 22.01.2015 во 16:30 часот во полициската станица Драчево, Н.А.(47) поднел пријава за исчезнато лице.Soobrakajci-policija

Станува збор за неговата 20-годишна ќерка, С.А.

Таа на 21-ви месецов околу 15:30 часот, од дома се оддалечила во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1