Драма во центарот на Скопје: Се заканувал дека ќе ја зарази вработената со СИДА ако не му даде виагра


Разбојник одзел 4.660 денари од дневен промет и четири кутии „Виагра“. Инцидентот се случил вчера попладне во аптеката Виола во ТЦ Буњаковец.a98384_110406-viagra-5p.grid-6x23

Разбојникот влегол во аптеката и со шприц и се заканил за вработената дека ако не му даде пари ќе го употреби и ќе ја зарази со сида. Откако ги земал парите, разбојникот ги побарал и таблетите виагра.

Кога земал се што наумил излегол и се упатил во правец на Универзална сала. Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на сторителот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1