Двајца мртви во хотел во Белград: Маж (50) и жена (35) со прострелни рани најдени во соба!


Две безживотни тела пронајдени се вчера околу 18.55 часот во хотелот Стара Славија во центарот на Белград.

Работник во хотелот во соба пронашол тела на 50-годишен маж и 35-годишна жена.

Се претпоставува дека станува збор за убиство и самоубиство. Во собата, имено, пронајден е пиштол, додека починатите на себе имале рани од огнено оружје, јави српски Курир.

ubistvo-i-samoubistvo-hotel-slavija-foto-dragan-kadic-1431974665-662929

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1