Две и полминутно потсетување на „Игра на тронови“


Во пресрет на премиерата на осмата, последна, сезона на телевизиската серијата „Игра на тронови“, продукцијата објави 2,5-минутно потсетување на досегашните епизоди.

Всушност, се работи за само мал дел од главните моменти од серијата, колку што може да собере во две и пол минути.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1