Е ова е свадбен танц – решиле и го научиле „Dirty Dancing“ (Видео)


Овој новопечен брачен пар не сакал обичен свадбен танц – се одлучиле да минат месеци во студио за танцување за да го научат „Dirty Dancing“ Успеале ли – погледнете го видеото

255x160_48761-prljavi_ples

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1