ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Заев снимен како му се заканува на Груевски со странски служби


Видеата кои пред малку ги објави ТВ Сител покажуваат како лидерот на СДСМ во премиерскиот кабинет му се заканува на премиерот Никола Груевски со снимки кои ги изработиле странски служби.

zaevng

Видео материјалите се достапни на сервисот youtube. На Јутјуб се појавија снимките од разговорите меѓу лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и премиер Никола Груевски и Зоран Заев, лидерот на СДСМ на која се гледа како лидерот на опозицијата го информира премиерот дека поседува снимки од странски служби.

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1