Експеримент- Дали ќе ви го вратат паричникот ако ви падне на скопските улици? (ВИДЕО)


Еден интересен социјален експеримент за тоа каков е нашиот менталитет и колкава е нашата хуманост и чесност.novcanik

Според она што може да се види Скопје има доблесни луѓе но сепак, има и такви на кои око нема да им трепне да се збогатат на туѓата несреќа.

Погледнете:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1