Елитна проститутка од Белград најдена мртва – ноќ со неа чинел 10 000 евра


Елитната проститутка И. Б. е пронајдена мртва вчера наутро во една соба во елитниот хотел „Хајат“ на Новиот Белград, дознава српски Ало.

Нејзиното тело го пронашол еден вработен во хотелот кој веднаш повикал полиција и Итна помош. Кога лекарите пристигнале во собата, можеа само да констатираат само смрт.prostitucija

– Се претпоставува дека починала од предозирање со дрога. Се уште не знаеме што се имала земено. Телото е предадено на обдукција. По налаизите ќе се дознаае како настанала нејзината смрт, вели добро известен извор за српски Ало.

Според зборовите на вработените, во хотелот дошла ден пред смртта, нешто пред почетокот на 18.роденден на Вељко, синот на Цеца. Меѓутоа не се знае дали била со еден од гостите.

Инаку како што пишуваат српските медиуми важела за една популарна и скапа проститутка која работела само со „одередени клиенти“, па дури и наплатувала по 10.000 евра од ноќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1