Еве како изгледаше свадбата на Гоца Тржан (Видео)


Гоца и Раша се венчаа на 20-ти септември, а сега за првпат може да видите детали од „свадбата на годината“.

goca500

Венчавката на Гоца Тржан и Раша Новаковиќ привлече големо внимание, а сега за прв пат ѕирнете зад затворените врати и погледнете како изгледаше свадбата на Дедиње за која сите зборуваа.

Во видео снимката која ја објави магазинот „Story“ можетеда видите што им посакале на младоженците нивните пријатели и роднини, кој прв се фатил за микрофонот и кој бил највесел, со или без алкохол.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1