Еве како се рекламира македонско вино во Канада (Видео)


Во рекламата за вина кои се нудат во Канада, македонските вина се претставени како вкус кој ве враќа во историјата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1