Еве како се журкал Груевски на 23 години (ФОТО)


На фан страната на „Мајка ти и Татко Ти“ се појави фотографија од премиерот Груевски од далечната 1993 година направена во Кафе Рома  кога премиерот има само 23 години. ВО опуштена атмосфера премиерот позира со своите пријатели.

grujo na mladi godini

Прес24

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1