Еве како убаво, а евтино да ги спакувате велигденските јајца (Фото)


Се што ви е потребно е картонска кутија од јајца, ножички и малку боја. Велигденските јајца кои ќе ги подарувате ќе изгледаат прекрасно.

veligden jajca ideja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1