Еве каква е атмосферата пред концертот на Цеца во Охрид (ФОТО)


Стадионот Билјанини Извори во Охрид се полни пред почетокот на концертот на популарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ. Еве дел од атмосферата пред почетокот на концертот…

Фото – Скај.мк

ceca-ohr ceca-ohr3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1