Еве какво ќе биде времето овој месец


Во деновите што следат може да очекуваме пораст на температурите, а потоа нивно нагло опаѓање.Screenshot_9

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1