Еве кој Македонец прв си купи златен Ајфон 6


Кога е модата и техниката во прашање на Боки му нема рамен, кај него се е брендирано, што би се рекло народски – јака марка.boki13

Боки 13 се пофали со новиот телефон и тоа ни помалку ни повеќе Ајфон 6-ка, златен.

“Чисто да се знае кој е прв”, им се пофалил Боки на пријателите со мобилниот кој кај нас чини околу 1.000 евра.boki-otkri-koj-mu-e-prv-178880

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1