Еве што му напишала девојката на Џим Кери пред да се самоубие


Триесет годишната Катариона Вајт пред да се самоубие оставила емотивно писмо во кое го моли актерот да и прости.

Извор за сајтот „Radarоnline“ изјави дека наводно Џим го прочитал писмото во кое стоело дека „Таа не e за на овој свет и го молела да и прости“.0929-carrey-cathorina-fame-7_thumb_medium500_318

„Чувај се и помогни му на моето семејство, ако тоа им е потребно“, стоело во писмото.

Полицијата се сомнева дека станува збор за предозирање со лекови, но сепак ќе се почека на конечните резултати од обдукцијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1