ЕВРА МЕСТО ЛАМПИОНИ: Уникатна новогодишна елка на српската ѕвезда (ФОТО)


Телевизискиот водител и новинар Огњен Амиџиќ, поточно неговото алтер его Оскар Савиќ, не одолеа да ја фотографира својата уникатна новогодишна елка.311818_ognjen-amidzic-foto-vesti-2_f

Не се знае дали банкнотите од 50 и 100 евра се оригинал или фалсификат, но идејата привлече огромно внимание.

elka evra

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1