Езел уловен со маж (Фото)


ezelСамо што се смирија шушкањата околу сексуалната оирентација на популарниот турски глумец Кенан Имиразалоиоглу – познат од серијата Езел, денеска турските медиуми повторно преплавени со наслови – Езел фатен со маж.

Станува збор за фотографија снимена доцна во ноќта на која Езел е во полноќна прошетка со продуцентот Керем Катај. И не би било чудно ништо доколку нивната реакција која била бурна кога сватиле дека ги фотографираат. Двајцата почнале да си ги кријат ликовите со рацете – ова беше доволно за да се покрене лавина од прашања.

На крајот продуцентот го оставил Езел дома и си заминал.

Еве ја фотографијата.

ezel so deckoto

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1