ФОТО: Анџелина Џоли позираше целосно гола на 45. години


Анџелина Џоли после неколку години медиумска изолација, повторно редовно се појавува на цврениот тепих и дава интервјуа, а овој пат публиката ја израдува со еротичен едиторијал кој го направила за новото издание на магазинот „Harper’s Bazaar”.

Убавата актерка ја краси и насловната страница на декемврискиот број на овој весник, а таа во интервју за нив открила и како се носи со последиците после разводот со Бред Пит.

Се уште овие фотографии не се објавени но добивме можност да ѕирнеме во некои од нив, па и во оние на кои Анџелина позирала гола.

Имено, на една фотографија, преубавата 45-годишна актерка е целосно гола, прекриена со проѕирен вел, додека градите ѝ се покриени со рацете.

Има и уште една заводлива фотографија на која е во црн мрежест комбинизон, под кој носи само долна облека. Во вакво смело издание долго ја немаме видено. Се чини дека Анџелина одлучи повторно да го покаже својот сексипил.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1