ФОТО: Автобус се излизга кај Пресека


Сообраќајот на планинскиот премин Пресека вчера беше во прекин во двата правци поради излизгување на автобус на коловозот

preseka-avtobus

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1