ФОТО: Автобуси пливаат во вода на Пластичарска улица


Денешните поројни дождови ја поплавија Пластичарската улица во Скопје. На фотографиите може да се забележи дека автобуси и автомобили буквално пливаат во вода.

2plasticarska500

plasticarska500

4plasticarska500

Фото: Сител

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1