ФОТО: Автомобил се заби во бандера пред болницата 8 Септември


Тешка сообраќајка  се случила вчера во Скопје.  На раскрсницата на булеварот „Илинден“ пред општата болница 8ми Септември автомобил се забил во бандера, пренесува Сител 

На лице место притрчале доктори од болницата кои со колички им помогнале и ги пренеле повредените. Бројот на повредени се уште не е познат.

jiwqjfdiewiofjiowrgoierhat

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1