ФОТО: Бабичка од скопски Пиволенд стана хит на Интернет


Бабичка облечена во весела комбинација била вистинска атракција додека танцувала и како што можеме да видиме од фотографиите, таа си поминувала фантастично.

Vistina.mk

baba1 bab2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1