ФОТО: Бебе кое ги збуни докторите – се роди со белег кој ќе ве остави без зборови


Ханру ван Никерк се родил на 11 ноември, а ги збуни докторите со необичниот белег на челото.

Имено, на челото на Ханру многу јасно се гледа белег во форма на бројот 12.babytwelve

-Помалата ќерка прва го забележа и рече дека на челото на бебето ги има бројот 1 и 2. Не се загриживме, а докторот ни рече дека ќе избледи со текот на времето, вели неговата мајка.

Семејството на Ханру на шега вели дека тој се родил еден ден порано и дека требало да му пишува 11 на челото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1