ФОТО: Билборд падна среде улица во Скопје – автомобилите за малку куртулиле


Неверемето во Скопје срушило и еден билборд. Фотографиите ги испрати читател на Пресс 24, а се направени на булеварот Србија во скопски Аеродром.

bilbo bilb

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1