ФОТО: Будва под вода – Силно невреме ја зафати Црна Гора


Силно невреме ја зафати Црна Гора, најмногу настрадаа Петровац и Будва. Силниот дожд предизвика хаос во турсистичките места и го отежна сообраќајот

budva-1-500

budva-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1