Фото:Да се наежиш – Дух се сликал со нив


Две другарки, кои излегле да се забавуваат, застанале еден случаен минувач за да ги слика.

А, кога ја погледнале фотографијата, имале што да видат. Додека тие весело позирале пред апаратот, не забележувајќи ништо, уште една „сенка“ застанала покрај нив, фаќајки ја едната девојка за раце.

Дури кога ја погледнале сликата, сфатиле дка имале друштво.

 

duh11

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1