ФОТО: Дали ова е новото момче на Цеца?


Цеца неодамна започнала врска со поранешниот ватерполист и политичар Александар Шапиќ, пишува сајтот трачара.ком.
 Тие заедно се видени во еден познат ресторан, пишува порталот и додава дека според нивните извори, Цеца не се раздвојуваа од пет години помладиот Шапиќ.Познато е дека Цеца сака спортисити, а Шапиќ од неодамна е слободен. Парот и понатака не сака да ја обелодени својата врска.
ceca
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1