ФОТО: Даниел „нападнат“ од обожавателките


Голем број на обожаватели на Даниел Кајмакоски денес дојдоа во Градскиот парк за да е дружат со него. Но, имаше и обожавателки кои нестрпливи да го видат својот миленик го „нападнаа“ на влезот на Сител телевизија.

Даниел со менаџерскиот тим пред средбата со обожавателите бил во телевизијата, а кога излегол, го видел големиот број девојчиња кои чекаа ред за да го гушнат, бакнат и да се сликат со него.

Foto – Kurir

daniel-park2-500

daniel-park3-500

daniel-park1-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1