ФОТО: Е, ова не сте го виделе: Тетовец на плажа


По фотографиите на паланчанката која оди на плажа во пижами и скопјанката со тенџерето, сега на социјалните мрежи хит е оваа фотографија на која е фотографиран тетовец по гаќи и чевли на плажа, а ја пренесе Бриф.мк…

Foto – Brif.mk

plaza tetovec

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1