Фото: Гаќи за нозе – нов изум – хммм ???


Најновиот изум е на страницата Kirna Zabete, се вика “Foot panties” а се состојат од чипкаст дел  на ножните прсти. Велат ова е нов моден хит – мислите ли и вие така??

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1