Фото: Еден куп светски мисици во Скопје


 

Финалистките од Miss Globe пред финалето, кое се одржува во Албанија дојдоа на гости во Скопје и се прошетаа низ центарот. Мисиците поминаа низ Порта Македонија, се сликаа кај фонтаната, пишува порталот ЗаСе.

Вечерва ќе бидат во Охрид, а потоа одат во Албанија.

Фото – ЗаСе.мк

 

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1