ФОТО: Го фатила мажот како ја изневерува, а потоа следувала одмаздата!


Една огорчена сопруга утринава го избркала сопруг од станот во Бугојно. Всушност, неговите работи ги оставила на скалите пред нивниот стан. Фотографиите беа објавени на Фејсбук, а набрзо станаа интернет сензација.89186552f6dbbb71c422d9f1d6e9db0094cfbbugojnoizbacivanjeizstanat718x446630x0
“Мили наши комшии, жал ми е за хаосот на скалите. Ги исфрлам работите на маж ми од станот, бидејќи вчеравечер го фатив како ме изневерува со неговата келнерка. Јавете се на 061 … … за да го среди овој неред, ” – напишала изневерената сопруга.
89187552f6dbe19604416865620a6b0094cfbbugojnoizbacivanjeizstana11630x0
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1