ФОТО: Го истетовирал Мијалков и син му како благодарност


Штипјанецот Ангеле Зафироски на своето тело ги истетовирал ликовите на директорот на Управата за безбедност и контраразузнавање (УБК) Сашо Мијалков и на неговиот син Јордан, затоа што Мијалкови му го спасиле животот…

За повеќе фотографии и текст погледнете на vest.com.mk

fy

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1