ФОТО: Гола невеста среде Партизанска во Скопје!


Невеста со полу гол невестински фустан беше забележана вчера како позира на еден од најпрометните скопски булевари, „Партизански одреди“, пишува порталот Магична свадба. nevesta

 

ФОТО: Магична свадба

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1