Фото: Груевски ги победи снимателите во фудбал – му попуштија ли?


 

Екипата на премиерот Груевски ја победи екипата на сниматели и фоторепортери со убедливи 8:1, му попуштија или е фер победа?  🙂 Груевски во својот жолт дрес даде дури 4 гола.

Фото – курир – фејсбук

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1