ФОТО: Груевски го стави Заев на cover фотографија на фејс


Премиерот Груевски по средбата со лидерот на опозицијата, Зоран Заев, на својата официјална фан страна го смени cover-от.

Погледнете како изгледа новиот.
gruevski fejs
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1