ФОТО Гувернерот на европската банка потпишува за ОНА?


Комуникеата зад кои наводно се крие извесно радикално крило на ОНА, а кои неодамна беа објавени во медуимите во земјава имаат една заедничка точка со гувернерот на Европската банка. Станува збор за потписот на гувернерот и тоа на известувањето од „ОНА“. Според фотографијата очигледно е дека некој невешто се обидел да го ископира потписот на европскиот финансиски експерт, пишува ПлисИнфо.

Foto - Plusinfo

Foto – Plusinfo

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1