ФОТО: ХАОС во Сити Мол – Човек шетал со нож – полицијата го следела па совладала


Вчера вечерта, во трговскиот центар „Сити мол“ во Скопје полицијата уапсила човек кој се шетал со нож во рацете. Како што јавува порталот „Засе“ полицијата прво го следела човекот, а потоа го уапсила во близината на парфимеријата Космо.

10815752_10154891386725613_1841324628_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1