Фото: И Гоце Делчев во ЈСП


 

Уште една нова фотографија е хит на социјалните мрежи. По Тито и Гоце Делчев се појави во ЈСП 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1