Видео: Стравичен судар на авион и кола


 

Неверојатна снимка од судар на авион и автомобил во Далас. Вистинско чудо е како никој не е повреден. Полицијата испитува како дошло до несреќата.

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1