Му извадиле шишенце парфем од анусот – тврди дека случајно го наседнал (Фото)


Маж на возраст од 30 години отишол во болница да бара помош. Им рекол на лекарите дека по туширање гол седнал на креветот на кој имало шишенце парфем во исправена положба и тој го наседнал.

Порталот ТЕЛЕГРАФ дошол и до ренген снимката од една болница во југоисточна Србија, не се наведува која. На снимката јасно се гледа дека пациентот имал цело шишенце парфем во анусот.

Тој изјавил дека неможе да се изначуди како ова му се сличило. Лекарите го отстраниле шишенцето и пациентот си заминал дома со совет да внимава каде седнува гол по туширање.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1